KONST / Litografier / Färglitografi 16716019
nr 1671 6019
Mihail Chemiakin
(f. 1943), Ryssland
Signerad, numrerad 52/100. Färglitografi, bildmått: 43x43 cm, yttermått inklusive ram: 72x60 cm
Mihail Chemiakin, rysk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 januari 2025
kl 19:12:51
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr